Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
52 posty 11 komentarzy

Liga Obrony Suwerenności

Rafał Żak - Nadchodzi czas patriotów! www.lospolski.pl

Manifestacja w rocznicę pokonania bolszewików!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

15 sierpnia w Gdańsku Liga Obrony Suwerenności organizuje manifestację z okazji Święta Wojska Polskiego.

Początek o godz. 14 na Placu Solidarności, czyli pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców (popularne Trzy Krzyże). Zapraszamy wszystkich miejscowych, ale także przejezdnych patriotów, gdyż w tym czasie miejsce to będzie kawałkiem wolnej Polski.

www.lospolski.pl

www.facebook.com/lospolski

KOMENTARZE

  • O, I TO JEST DOBRA WIADOMOŚĆ! BRAWO LIGA OBRONY SUWERENNOŚCI! GOŃ BOLSZEWIKA!
    Tutaj na filmie Pan Przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności Wojciech Podjacki na tle pomnika hiszpańskiego pogromcy bolszewików Generała Franco na Teneryfie (hiszpańskiej wyspie na Atlantyku). Pomnik jest usytuowany na końcu alei, która jeszcze rok temu (2012) się nazywała imieniem Generała Franco, a już w tym roku (2013) lokalni władcy zamienili nazwę na "Santa Cruz". Jak się domyślamy - chyba tam na Teneryfie też masoni i bolszewicy dzisiaj mają za dużo do powiedzenia? Pod koniec filmu widać Kolegę Roberta Kownackiego, jak nas pospiesza, bo taksówka czeka. Wracaliśmy wtedy ze spotkania z Janem Kobylańskim do hotelu i postanowiliśmy sobie zrobić fotografie z Franco, dlatego żeśmy sie zatrzymali.
    Owi Koledzy z LOS-u zachowali się na Teneryfie bardzo w porządku, byli uczynni dla pozostałych kolegów, wykazali się głęboką wiedzą i rozeznaniem w realiach politycznych, szlachetną koleżeńskością, ale brakiem prymitywnego kolesiostwa, umieli się zachować przy stole, nie nadużywali alkoholu, z szacunkiem wyrażali się o TELEWIZJI NARODOWEJ, doceniając nowoczesne media. Zostali zauważeni przez Pana Prezesa i można, a nawet trzeba właśnie z nimi wiązać poważną przyszłość polityczną;
    http://www.youtube.com/watch?v=-LWrk1cUk8g

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031